İnformasiya təhlükəsizliyi təqvimi layihəsi çərçivəsində sentyabr ayı üzrə növbəti canlı seminar başlayır
Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlükəsizliyi Dövlət Xidmətinin Kompüter İnsidentlərinə qarşı Mübarizə Mərkəzi tərəfindən 2024-cü ilin tədbirlər planına əsasən "İnformasiya təhlükəsizliyi təqvimi" layihəsi çərçivəsində Sentyabr ayı üzrə 26.09.2024-cü il tarixində saat 16:00-da başlanacaq canlı seminar "Kibergigiyena-Kibertəhlükəsizlik maarifləndirmə" mövzusuna həsr olunur.

The next webinar for September is commencing within the framework of the “Information Security Calendar” project
In accordance with the 2024 Event Plan of the “Information Security Calendar” project, the Computer Emergency Response Center of the Special Communication and Information Security State Service will host a webinar entitled “Cyber Hygiene – Cybersecurity Awareness” on 26 September 2024 at 16:00.